• MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
  • SIKÇA SORULAN
    SORULAR
  • HEDEFE MESAJ
    (Bizimle İletişim Kurmanın
    En Kolay Yolu)

Sipariş

Beden ölçümü nasıl bulabilirim?

Size uygun beden ölçüsünü, her tasarım sayfasında bulunan ''Beden Bilgileri'' bölümden kontrol ederek seçebilirsiniz

 

Siparişlerimi birleştirme imkanım mevcut mu?

Sekiz.com 'dan aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek kredi kartıyla yaparsanız siparişiniz tek pakettesize ulaşır. Aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrıpaketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de her sipariş için ayrı ayrı talep edilir.

 

Siparişimi hediye olarak gönderebilir miyim? Hediye paketi seçeneğiniz mevcut mu?

Seçmiş olduğunuz tasarım tişörtleri sevdiklerinize hediye paketi ile hediye olarak gönderebilme imkanınız mevcuttur. Ürün gönderimlerimiz özel tasarlanmış kutularda gerçekleştirildiği için ayrıca bir hediye kutusu/ambalajı gerektirmemektedir. Hediye ürünün alıcıya gönderimi irsaliye ile gerçekleştirilirken, faturası belirtilen adrese ayrıca gönderilmektedir.

 

Yurt dışında yaşıyorum, sipariş verebilir miyim? Yurtdışına teslimatınız mevcut mu?

Sekiz.com olarak yurt dışına teslimatlarımız şu an için gerçekleştirilmemekte olup, yakın bir gelecekte yurt dışına da teslimatlarımız mümkün olacaktır.

 

Ödememi ne şekilde gerçekleştirebilirim?

Ödemelerinizi kredi kartı, havale/eft, mobil ödeme ile sitemiz üzerinden ya da kapıda ödeme seçeneği ile nakit olarak teslimat esnasında görevliye gerçekleştirebilirsiniz.