• MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
  • SIKÇA SORULAN
    SORULAR
  • HEDEFE MESAJ
    (Bizimle İletişim Kurmanın
    En Kolay Yolu)

YKB Kampanya

 

Kampanya koşulları:

Kampanya kapsamında 1 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 50 TL-99 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 10 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 20 TL Worldpuan hediye edilecektir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşteriler 1 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 50 TL-99 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 10 TL'ye ek 5 TL ile toplamda 15 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 20 TL'ye ek olarak 5 TL, toplamda 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Her müşteri bir kez ve Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla en fazla 25 TL Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
Her müşteri bir kez ve Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla en fazla 25 TL Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kazanılan Worldpuan'lar 10 Eylül 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 21 Eylül 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan'lar 22 Eylül 2016 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından kazanılan ek puanlar 27 Eylül 2016 tarihinde yüklenecek olup, 9 Ekim  2016 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Anadolubank ve TEB Worldcard’lar dahil olup Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kazanılacak ek puandan yararlanamazlar.
Yapı Kredi ve sekiz.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.