• MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
  • SIKÇA SORULAN
    SORULAR
  • HEDEFE MESAJ
    (Bizimle İletişim Kurmanın
    En Kolay Yolu)

Ödeme seçenekleri hakkında

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme seçenekleri:

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerini kredi kartı ile ödemenin yanı sıra havale/eft, kapıda ödeme nakit ve GSM operatörünüz üzerinden mobil ödeme yöntemi ile de gerçekleştirme imkanınız mevcuttur. Havale/eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz adına banka bilgileri ilgili sayfada tarafınıza belirtilmektedir. Bu tür bir ödeme seçeneğinde, havale/eft işleminin daha çabuk işleme alınabilmesi adına, açıklama kısmına sipariş numarasının ilave edilmesi önem arz etmektedir.

Kredi kartı ile ödemelerinizde sitemizde belirli dönemlerde belirtilen taksit seçenekleri ile ödeme imkanı bulunmakta olup, bu gibi durumlar sitemizde ilgili bölümlerde belirtilmektedir. Sitemizde kullanabileceğiniz kredi kartları için güncel ödeme seçeneklerine göre şu anda World Card ile yapılan alışverişlerinize tek çekim seçeneğinin yanısıra vade farksız 3 ya da 6 taksit imkanı sunulmaktadır. 

Diğer tüm banka kartları ile yapacağınız alışverişlerinizde tek çekim seçeneği ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Mobil ödeme yöntemi ile gerçekleştirilen ödemelerde her bir GSM operatörünün belirlediği kullanım koşullarını sitemizde ilgili bölümlerde ayrıca belirtilmektedir.

Buna göre: 

- Mobil ödeme yöntemi ile en fazla 100 TL'lik sepetin ödemesi gerçekleştirilebilmektedir.

- Turkcell mobil ödeme için aylık 50 TL sınır ve bir alışverişte en fazla 70 ürün sınırı getirmektedir ve bu da sitemizde uygulanmaktadır

- Vodafone mobil ödeme için aylık 200 TL, tekil/günlük işlem limiti olarak da 100 TL sınır ve bir alışverişte en fazla 70 ürün sınırı getirmektedir ve bu da sitemizde uygulanmaktadır.

- Avea mobil ödeme için aylık 300 TL, tekil/günlük işlem limiti olarak da 70 TL sınır ve bir alışverişte en fazla 70 ürün sınırı getirmektedir ve bu da sitemizde uygulanmaktadır.

 

Kapıda ödeme seçeneği ile oluşturulan siparişlerde kargonuzu getiren görevliye sipariş tutarını nakit olarak ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Şu aşamada birden fazla kredi kartı ile yurt dışı kredi kartları ile ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

Havale/EFT hesap bilgileri:

Garanti Bankası Mecidiyeköy Stadyum Şubesi IBAN TR27 0006 2000 1190 0006 2964 92

Yapı ve Kredi Bankası Harbiye Şubesi IBAN TR08 0006 7010 0000 0091 9808 83

İş Bankası Yeniköy Şubesi IBAN TR58 0006 4000 0011 1510 3277 65