• MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
  • SIKÇA SORULAN
    SORULAR
  • HEDEFE MESAJ
    (Bizimle İletişim Kurmanın
    En Kolay Yolu)

Ödeme hakkında

Ödeme/Fiyat bilgileri:

Sitemizde satışa sunulan ürünler KDV dahil fiyatlar olup, ürün inceleme sayfasında KDV oranı belirtilmiştir. Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerini kredi kartı ile ödemenin yanı sıra havale/eft, kapıda ödeme naki, PayPal ve GSM operatörünüz üzerinden mobil ödeme yöntemi ile de gerçekleştirme imkanınız mevcuttur. Havale/eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz adına banka bilgileri ilgili sayfada tarafınıza belirtilmektedir. Bu tür bir ödeme seçeneğinde, havale/eft işleminin daha çabuk işleme alınabilmesi adına, açıklama kısmına sipariş numarasının ilave edilmesi önem arz etmektedir.

Kredi kartı ile ödemelerinizde sitemizde belirli dönemlerde belirtilen taksit seçenekleri ile ödeme imkanı bulunmakta olup, bu gibi durumlar sitemizde ilgili bölümlerde belirtilmektedir.

PayPal sistemi ile güvenli bir şekilde kredi kartlarınız ile ödemeyi PayPal sitesine yönlendirilerek gerçekleştirebilirsiniz. Mobil ödeme yöntemi ile gerçekleştirilen ödemelerde her bir GSM operatörünün belirlediği kullanım koşullarını sitemizde ilgili bölümlerde ayrıca belirtilmektedir.

Buna göre:

- Mobil ödeme yöntemi ile en fazla 100 TL'lik sepetin ödemesi gerçekleştirilebilmektedir.

- Turkcell mobil ödeme için aylık 50 TL sınır ve bir alışverişte en fazla 70 ürün sınırı getirmektedir ve bu da sitemizde uygulanmaktadır

- Vodafone mobil ödeme için aylık 200 TL sınır ve bir alışverişte en fazla 70 ürün sınırı getirmektedir ve bu da sitemizde uygulanmaktadır.

- Avea mobil ödeme için aylık 300 TL sınır ve bir alışverişte en fazla 70 ürün sınırı getirmektedir ve bu da sitemizde uygulanmaktadır.

 

Kapıda ödeme seçeneği ile oluşturulan siparişlerde kargonuzu getiren görevliye sipariş tutarını nakit olarak ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Şu aşamada birden fazla kredi kartı ve yurt dışı kredi kartları ile ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

Ödeme esnasında oluşabilecek olası onay vermeme/hata mesajı gibi problemlerde ise alışveriş esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu tekrar kontrol ediniz. Tüm bilgileriniz doğru ise kredi kartınızın internet/telefon satışına açık olup olmadığını ilgili banka üzerinden kontrol edebilirsiniz.