• MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ
  • SIKÇA SORULAN
    SORULAR
  • HEDEFE MESAJ
    (Bizimle İletişim Kurmanın
    En Kolay Yolu)

Üyelik işlemleri

Üyelik işlemleri:

Sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. Sitemize üye olarak daha önce sunulmamış tasarımcıların çalışmalarını takip edebilir ve satışa sunulan bu tasarımların alışverişini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kendi tasarımlarınızı da siteye yükleyebilir, satışa çıkması durumunda kazanç elde edebilirsiniz. Sitemize üye olmadan alışveriş yapılamamaktadır. Alışveriş yapabilmek için sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.  Üyeliğiniz sitemize kaydınızı gerçekleştirildikten hemen sonra aktif olmaktadır.

Üyelik esnasında tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilerinizde istediğiniz zaman değişiklik yapabilir, aynı değişikliği gerek görüldüğü takdirde üye e-mail adresinizde de gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik esnasında yaşayabileceğiniz olası problemlerde, üye e-mail ve/veya üye şifrenizi tekrar kontrol edebilir, problemin devam etmesi durumunda ise müşteri hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Siteye giriş işlemlerinde kullandığınız şifrenizi unuttuğunuzda, site girişi bölümünde kayıtlı e-mail adresinizi girdikten sonra ''Şifremi unuttum'' kısmını tıklayabilir, bu sayede e-mail adresinize şifrenizin/aktivasyon kodunuzun gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Sitemize giriş esnasında kullandığınız şifrenizi de dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Üyeliğiniz ile ilgili iptal işlemlerinizi profil sayfanızda bulunan ‘’üyelikten ayrıl’’ kısmını işaretleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sadece site üzerinden gerçekleştirilmekte olup, üyelik iptal işlemleriniz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından gerçekleştirilememektedir.